Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
80 000 €
156 466.40 лв.

(696 €, 1 361.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:11 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4553 пъти.
Площ:
115 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Референтен номер: 446.

Комплекс Parklands е разположен на метри от начална станция на лифта в ски курорта Банско. Комплексът предлага следните удобства: рецепция, ресторант, СПА с вътрешен басейн, сауна, парна баня, джакузи, фитнес, ски гардероб, масажни , паркинг, охрана, външна градина, интернет, сателитна телевизия и др. Комплекс Parklands работи през цялата година и предлага на собствениците и техните гости възможността да използва удобства целогодишно.
Таксата поддръжка в комплекса е 14 евро за кв.м. за година без ДДС, като първата година имота е освободен от такса поддръжка.

Двустаен апартамент, за продажба в к-с Паркландс в гр.Банско. Имотът се състои от антре, слънчева и просторна дневна с кухня с вградена фурна с котлони, абсорбатор , хладилник ,трапезна маса със столове, диван, фотьойли, холна маса, телевизор . Спалнята е обзаведена с двойно легло с две нощни шкафчета и гардероб. От двете стаи се излиза на голям балкон с южно изложение с прекрасна гледка към Пирин и градина.
За контакт:
0898564296

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИНТЕРПРАЙМ БАНСКО
0898564296
ИНТЕРПРАЙМ БАНСКО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
interprimebansko.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Банско, Банско, ул. Глазне 45
http://www.propertiesinbansko.com